پژوهشکده سیستم های پیشرفته صنعتی به عنوان نهاد حقوقی نمونه تدوین کننده استاندارد کشور

‫۱۰ ماه قبل، چهار شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷

در همایش روز جهانی استاندارد، پژوهشکده سیستمهای پیشرفته صنعتی به عنوان نهاد حقوقی نمونه تدوین کننده استاندارد کشور معرفی شد.

مراسم روز جهانی استاندارد با شعار استانداردهای بین المللی و چهارمین انقلاب صنعتی صبح روز یکشنبه مورخ 22 مهر ماه در سالن اجلاس سران برگزار گردید، در این مراسم آقایان اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری، علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی، علی اصغر مونسان، رئیس سازمان میراث فرهنگی و امور گردشگری، نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و فعالان استانداردسازی نمونه کشور حضور داشتند. در این مراسم پژوهشکده سیستمهای پیشرفته صنعتی به عنوان نهاد حقوقی نمونه در تدوین استانداردها در سطح ملی معرفی شده و از مدیرعامل آن با حضور مسئولان تقدیر شد.

لازم به ذکر است که موفقیت حاصل شده نتیجه یک کار گروهی شامل همه افراد ذیربط در فرایند تدوین استانداردها، شامل شبکهای بالغ بر 400 نفر از افراد متخصص و علاقمند، ذینفعان، تولید کنندگان، مصرف کنندگان، مراکز پژوهشی و دانشگاهی، سازمانهای نظارتی و حاکمیتی و پژوهشکده سیستمهای پیشرفته صنعتی بوده و مدیرعامل پژوهشکده سیستمهای پیشرفته صنعتی به نمایندگی از این جمع در این مراسم حضور یافتند.

این شرکت ضمن تبریک به مشارکت کنندگان حقیقی و حقوقی در فرایند تدوین استاندارد، این افتخار را متعلق به همه اعضاء این خانواده بزرگ و فرهیخته میداند.

امیدوارم شاهد موفقیتهای آتی در این زمینه باشیم.