آخرین بروزرسانی :  دوشنبه 29 بهمن 1397  


پرینت

پژوهشکده سیستم های پیشرفته صنعتی به عنوان نهاد حقوقی نمونه تدوین کننده استاندارد کشور

در همایش روز جهانی استاندارد، پژوهشکده سیستم­های پیشرفته صنعتی به عنوان نهاد حقوقی نمونه تدوین کننده استاندارد کشور معرفی شد.

مراسم روز جهانی استاندارد با شعار استانداردهای بین­ المللی و چهارمین انقلاب صنعتی صبح روز یکشنبه مورخ 22 مهر ماه در سالن اجلاس سران برگزار گردید، در این مراسم آقایان اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری، علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی، علی اصغر مونسان، رئیس سازمان میراث فرهنگی و امور گردشگری، نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و فعالان استانداردسازی نمونه کشور حضور داشتند. در این مراسم پژوهشکده سیستم­های پیشرفته صنعتی به عنوان نهاد حقوقی نمونه در تدوین استانداردها در سطح ملی معرفی شده و از مدیرعامل آن با حضور مسئولان تقدیر شد.

لازم به ذکر است که موفقیت حاصل شده نتیجه یک کار گروهی شامل همه افراد ذیربط در فرایند تدوین استانداردها، شامل شبکه­ای بالغ بر 400 نفر از افراد متخصص و علاقمند، ذینفعان، تولید کنندگان، مصرف کنندگان، مراکز پژوهشی و دانشگاهی، سازمان­های نظارتی و حاکمیتی و پژوهشکده سیستم­های پیشرفته صنعتی بوده و مدیرعامل پژوهشکده سیستم­های پیشرفته صنعتی به نمایندگی از این جمع در این مراسم حضور یافتند.

این شرکت ضمن تبریک به مشارکت کنندگان حقیقی و حقوقی در فرایند تدوین استاندارد، این افتخار را متعلق به همه اعضاء این خانواده بزرگ و فرهیخته می­داند.

امیدوارم شاهد موفقیت­های آتی در این زمینه باشیم.